Світлана Федорова – заслужений працівник соціальної сфери України!

Світлана Федорова – заслужений працівник соціальної сфери України!

Дата: 2019-11-05 | Переглядів: 253

Голові правління Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс» Світлані Федоровій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України». Указ про відзначення ліпших працівників благородної професії – допомагати людям – підписав Президент Володимир Зеленський.

 

Світлана Федорова родом з Мени, з родини військових. Має фах психолога. Майже двадцять років – на добровільних засадах бере активну участь у громадському житті Чернігова. Вона співзасновниця, координаторка та голова правління міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс». Волонтерка, благодійниця, її активна позиція спрямована на відрод­ження сімейних та моральних цінностей, допомогу нужденним.

 

Пані Світлана має чимало нагород, це подяки і грамоти міської і обласної рад, Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді. Вона дипломантка VI обласного конкурсу «Жінка року-2003», відзначена державною нагородою України «Орден Княгині Ольги» III ступеня, переможниця в номінації «Благодійник року – кращий волонтер» обласного конкурсу «Благодійник року імені меценатів Тарновських».


Новини

Замовити зворотний дзвінок