На Чернігівщині зафіксували африканську чуму свиней

На Чернігівщині зафіксували африканську чуму свиней

Дата: 2020-01-27 | Переглядів: 70

Днями на Чернігівщині на території мисливського угіддя "Лисяча нора" відстрілили кабана у якого виявили вірус африканської чуми свиней.

"Згідно результатів дослідження патологічного матеріалу, доставленого до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, в одній пробі патологічного матеріалу, відібраного від однієї голови дикого кабана, який був відстріляний в рамках моніторингових досліджень на території мисливського угіддя ТОВ «Лисяча Нора» (Ур. «Вербник» обхід № 1 Чернігівського р-ну) виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней", - йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області .


Наразі проводиться епізоотичне розслідування даного випадку. Також триває розробка планових заходів та проводяться організаційні заходи по ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.

До слова, мисливське угіддя ТОВ «Лисяча Нора» знаходиться на території Козелецького та Чернігівського районів Чернігівської області.

"Деснянка" за матеріалами ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області


Новини

Замовити зворотний дзвінок