У Чернігові зніматимуть документальний фільм про "ковбасну революцію"

У Чернігові зніматимуть документальний фільм про "ковбасну революцію"

Дата: 2020-02-07 | Переглядів: 20

У Чернігові на перехресті вулиць Рокоссовського та Доценка з 23:00 години 10 лютого 2020 року до 02:00 години 11 лютого перекриють рух автотранспорту. Відповідне рішення прийняв,6 лютого, виконком Чернігівради, у відповідь на звернення Чернігівської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України. 

 Рух зупинять для зйомок епізодів документальної стрічки про стихійні виступи мешканців у різдвяні дні 1990 року, які були пов’язані з глобальними економічними проблемами. Протести містян взимку 1990-го стали називати "ковбасною революцією", адже після аварії обкомівської "Волги" люди побачили в її багажнику дефіцитні ковбаси. Це й спонукало вийти на вулиці.

На час перекриття КП «Міськсвітло» будуть встановлені відповідні дорожні знаки та забезпечене освітлення перехрестя. Управлінню патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції доручено забезпечити розміщення екіпажів патрульної поліції в районі проведення зйомок, а також нагляд за організацією руху транспорту і пішоходів.

"Деснянка" за матеріалами прес-служби Чернігівради


Новини

Замовити зворотний дзвінок