Робота мережі кінотеатрів Multiplex та масові богослужіння мають бути призупинені в Чернігові під час карантину, - міська влада

Робота мережі кінотеатрів Multiplex та масові богослужіння мають бути призупинені в Чернігові під час карантину, - міська влада

Дата: 2020-03-13 | Переглядів: 162

Міська влада обласного центру звернеться до власників розважальних зон у торгових центрах з проханням призупинити їх роботу на час карантину.

- Останні дні отримую багато запитань щодо обмежувальних заходів. Хочу окремо акцентувати на деяких аспектах. Закривати кафе, ресторани, торгівельні центри зараз немає ані підстав, ані потреби. У Європі на такий крок пішла лише Італія, але там дуже складна ситуація. В той же час, розважальні зони в торгівельних центрах на час карантину варто закрити. Це - зони ризику. У зв‘язку з цим додатково звернемося щодо функціонування кінотеатру Multiplex та інших об‘єктів масового скупчення людей в Чернігові, - зазначив заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако. 

Окремо заступник міського голови звернувся до релігійних громад міста, закликавши їх з розумінням поставитися до заходів у державі та утриматися від масових богослужінь на період карантину, оскільки це - зона ризику. Крім того, він нагадав про необхідність регулярно проводити дезінфекцію всередині храмів (у тому числі, поверхонь ікон, до яких прикладаються віряни).

Олександр Ломако принагідно зазначив, що вважає норму про 200 учасників масових заходів досить низькою. 

- Наші сусіди обмежили максимальну кількість 10-20 особами. Ми не обмежуємо кількість квитків у Палаці культури, а з 14 березня відмінили або перенесли всі заходи та рекомендуємо так само зробити іншим закладам культури міста та області, - додав він.

За матеріалами прес-служби Чернігівської міської ради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:32:01.396

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій