Ніжинка у якої підозрюють коронавірус була напідпитку

Ніжинка у якої підозрюють коронавірус була напідпитку

Дата: 2020-03-19 | Переглядів: 213

Вчора у Ніжинську міськлікарню доставили  38-річну жінку з підозрою на коронавірусну інфекцію. ЇЇ помістили до боксу в інфекційному відділенні. Жінка стверджувала, що була в Італії.

Деснянка писала: На Чернігівщині перша підозра на коронавірус

Сьогодні генеральний директор ЦНМЛ О. Костирко на засіданні виконкому у Ніжинраді інформував про цю ситуацію. Також пан Костирко розповів виданню mynizhyn.com подробиці інциденту, який переполошив чи не всю область. 

"Пацієнтка у задовільному стані. Явищ ГРВІ у жінки немає, а от запах алкоголю і похмільний синдром є.

Так, наразі вона знаходиться в боксі, адже ми, як лікарі, вжили всіх потрібних заходів, і пробуде там до отримання нами результатів матеріалів, які ми відправили до столиці.

Жінка – жителька мікрорайону Фрунзівка. Учора вона викликала "швидку", сказала, що дві доби у неї тримається висока температура, кашель і що вона задихається. Додала, що три дні тому повернулася з Італії. Наскільки правдива остання інформація – достовірно невідомо.

Виїхала спеціальна бригада і жінку терміново привезли до лікарні. Оглянули. Температура була в нормі. Пацієнтка підкашлювала, але це можна легко симулювати. У жінки взяли відповідні аналізи, чекаємо на результат.

Протягом доби надійде експрес-результат, а кінцевий отримаємо через тиждень. Жінка під наглядом і найбільше зараз її турбує похмільний синдром".


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-07-29 14:38:01.329

  • Всього випадків: 2,250,907
  • Активні: 12,142
  • Всього смертей: 52,916
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,185,849

Замовити зворотний дзвінок