У Чернігові повністю зупиняють громадський транспорт

У Чернігові повністю зупиняють громадський транспорт

Дата: 2020-03-20 | Переглядів: 123

Чернігів готується повністю зупиняти роботу громадського транспорту з вівторка, 24 березня, до кінця карантину, аби вберегти людей від уханського вірусу. Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконкому Чернігівради. 

За словами міського голови Чернігова у місті є випадки відмови водіїв виходити в рейси. Також майже нереально виконати норму про 10 людей.

Про це ж говорять і перевізники. Зранку виникає багато конфліктів між водіями і пасажирами по кількості людей. Багато пасажирів не зважають на заборону і вимагають, щоби їх везли. 

- У ніч з п’ятниці на суботу ми зупиняємо повністю і електротранспорт, і приватних перевізників, - прокоментував рішення міський голова. - Це триватиме до ночі неділі. А потім зупиняємо всі перевезення з 22 години вівторка і до завершення карантину. За понеділок та вівторок ми опрацюємо організаційно доставку до всіх міських закладів, які повинні будуть функціонувати. У першу чергу, це пологовий будинок, соціальні служби. Ми вивчимо уважно, що потрібно та як підсилити їх роботу. До прикладу, можемо познімати службовий транспорт з інших управлінь міської ради, надамо водіїв і вирішимо питання по соціальним службам. Крім того, ми спробуємо підключити і волонтерський рух. Інформаційно ми бачили, що до цього питання підключаються волонтери, у яких є сумління, бажання і можливість. Тобто нам потрібно організаційно надати цю підтримку і запросити волонтерів. У понеділок-вівторок ми будемо дивитись на розвиток ситуації. Поки що - попередимо усіх роботодавців щодо організації доставки людей на підприємства в тій необхідній кількості, яка продиктована виробничими або службовими потребами. Якщо ситуація буде змінюватися, особливо, на краще - то у нас буде понеділок-вівторок, щоб відповідне рішення скоригувати. Зважаючи на ситуацію, яка є, з високою вірогідністю це буде правильне і остаточне рішення. За два дні наступного тижня у нас буде більша статистика, більше даних про розвиток цієї хвороби, і я вважаю, що ми переконаємося у правильності прийняття такого рішення. Фактично у нас три дні на організацію цього робочого питання, - підкреслив він.

За матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-29 01:52:01.254

  • Всього випадків: 201,305
  • Активні: 108,856
  • Всього смертей: 3,996
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 88,453

Замовити зворотний дзвінок