ФК Десна відкрила у Чернігові волонтерський штаб, аби підтримати населення на час карантину

ФК Десна відкрила у Чернігові волонтерський штаб, аби підтримати населення на час карантину

Дата: 2020-03-23 | Переглядів: 131

Днями футбольний клуб "Десна" організував у Чернігові роботу волонтерського штабу з протидії уханській заразі. Там можна отримати антисептик, інформаційний буклет на скористатися консультацією лікаря "Десни".

«Вірус COVID-19 вже став проблемою світового масштабу і, в тому числі, впливає і на Україну. Державні заходи по попередженню поширення вірусу є своєчасними, але ми теж не можемо залишатися осторонь - в такий час ми всі маємо об’єднатися разом. Тому ФК Десна продовжує інформування населення та забезпечує мінімальними засобами захисту, в першу чергу, заклади соціального напряму (дитячі будинки, центри реабілітаціі, будинки ветеранів), а сьогодні ми відкриваємо і центр видачі антисептиків на стадіоні імені Гагаріна», - прокоментував ініціативу клубу віце-президент Десни Ігор Базалінський.

Отримати антисептик, інформаційний буклет на проконсультуватися у лікаря Десни можна за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченко 61 (стадіон ім. Гагаріна).

Пункт видачі працюватиме з 10:00 до 17:00 щоденно.

"На першому етапі ми будемо забезпечувати лише найменш захищені верстви населення (пенсіонери, учасники бойових дій, люди з інвалідністю, школярі, багатодітні сім‘ї тощо), тому просимо ставитися до ситуаціі з розумінням, - йдеться у повідомленні "Десни". - Нагадуємо, що прості речі - бережуть життя, тому знаходячись в черзі біля пункту видачі, залишайтеся на відстані понад один метр один від одного.

Телефон до консультацій: +38 (068) 288 33 80

"Деснянка" за матеріалами повідомлення клубу


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-10 09:06:01.441

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок