На Чернігівщині директор одного з райагролісництв попався на хабарі

На Чернігівщині директор одного з райагролісництв попався на хабарі

Дата: 2020-03-23 | Переглядів: 90

Нещодавно співробітники Управління стратегічних розслідувань разом зі слідчими ГУНП в Чернігівській області за вимагання грошей у підприємця «на гарячому» затримали одного з директорів райагролісництв. 

Правоохоронці з'ясували, директор одного з комунальних підприємств Чернігівської обласної ради відповідно до Статуту міг вільно розпоряджатися коштами та майном підприємства.

Відтак, користуючись службовим становищем, чоловік отримав неправомірну вигоду від фізичної особи-підприємця. Посадовець повідомив підприємцю, що відпуск деревини буде здійснювати за умов надання йому неправомірної вигоди з розрахунку 100 грн. за 1 м кубічний відпущеної лісопродукції. В обмін на що бізнесмен зміг укласти договір на постачання лісопродукції за надміру вигідними умовами.

Поліцейські провели чотири санкціоновані обшуки та затримали посадовця в порядку ст. 208 КПК України.

Затриманомку посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудове розслідування триває в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Одержання неправомірної вигоди службовою особою карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

"Деснянка" за матеріалами поліції ЧернігівщиниСтатистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-07 05:16:01.34

  • Всього випадків: 49,043
  • Активні: 26,078
  • Всього смертей: 1,262
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 21,703

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій