Бюджетників Чернігова під час карантину підвозитимуть до роботи

Бюджетників Чернігова під час карантину підвозитимуть до роботи

Дата: 2020-03-23 | Переглядів: 144

У Чернігові згідно графіка підвозитимуть до роботи та назад медиків, співробітників комунальних підприємств, соціальної сфери (геріатричного пансіонату, УПСЗН та територіальних центрів соціального обслуговування). Адже з 25 березня у обласному центрі тимчасово не працюватиме громадський транспорт.

Деснянка писала: У Чернігові повністю зупиняють громадський транспорт

На позачерговому засіданні виконком Чернігівради затвердив рішення «Про забезпечення підвозу працівників, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності до робочих місць". Для цього задіють КП "ЧТУ", а також приватних перевізників.

- Приблизно пропорційно будуть автобуси розподілені по обсягу перевезень на кожного перевізника. Порядок дуже простий: відповідна локація, відповідний графік у скільки там повинен бути автобус, кількість людей, яку потрібно перевезти, і кількість автобусів, які потрібні для перевезення. І повинна бути чітка диспетчеризація на випадок, якщо стануться поломка чи будь-які речі на маршруті. Будь-який чи то головний лікар, чи начальник комунального підприємства повинен чітко орієнтуватися, які водій, номер автобуса і де вони знаходяться, - прокоментував рішення очільник Чернігова Владислав Атрошенко.

Також на період відсутності громадського транспорту для соціальних працівників, які обслуговують одиноких недієздатних громадян на дому, до районних терцентрів соціального обслуговування населення в Чернігові «прикріплені» додаткові службові автомобілі управлінь міської ради.

"Деснянка" за матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-09 14:30:01.949

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей: 18
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок