Від сьогодні чернігівські школярі починають дистанційне навчання

Від сьогодні чернігівські школярі починають дистанційне навчання

Дата: 2020-03-23 | Переглядів: 141

Через обмежувальні заходи весняні канікули у школах Чернігова перенесли на перший тиждень карантину. В цей час вчителі  готували всі матеріали та ресурси, необхідні для дистанційного навчання, яке й розпочалося сьогодні у понеділок, 23 березня.

 На офіційному сайті міського управління освіти в розділі «Дистанційна освіта» розміщене гіперпосилання на сайти всіх шкіл міста. Перейшовши на адресу потрібної вам школи можна обрати необхідний вам клас, а далі предмет.

- Кожного разу там має бути тема уроку – обов’язково, - каже директорка методичного центру Управління освіти чернігівради Яніна Тимошенко. - А далі вже йде автономія вчителя. Він може або відзняти своє відео, або скористатися тим відео яке є вже в інтернеті, якщо воно цікаве і доречне саме до цієї теми уроку. Далі йде презентація саме вчителя – що він хоче дати учням. Далі підручник: які параграфи вивчити. І в кінці прописано, які приклади треба розв’язати в зошиті.

Усі дистанційні уроки розроблені за тією ж схемою, що і очні. Якість отриманих знань обов’язково контролюватимуть та оцінюватимуть – за допомогою тестів і спеціальних систем оцінювання, що доступні онлайн на платформах різних рівнів складності.

Для виконання завдань учням і ученицям ставитимуть чіткі часові рамки.

Додатково педагоги та їх вихованці для роз’яснення тих чи інших тем спілкуватимуться через групи в месенджерах. З учнями та ученицями, які не мають можливості переглянути урок онлайн, вчителі комунікуватимуть особисто – по телефону.

Нині Міносвіти України відпрацьовує показ відеоуроків, які планують додатково транслювати на регіональних телеканалах.

Але в міському управлінні освіти наголошують: попри всі старання вчителів, для вдалої реалізації дистанційного навчання повинні докласти зусиль і батьки.

Нагадаємл,  відповідно до постанови Кабміну, з 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин, під час якого учням та ученицям відвідувати заклади освіти заборонено.

"Деснянка" за матеріалами прес-служби Чернігівради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-06 12:26:01.334

  • Всього випадків: 76,808
  • Активні: 32,465
  • Всього смертей: 1,819
  • Нових смертей: 31
  • Всього одужали: 42,524

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій