Благодійний фонд Сергія Тігіпка виділив 7 млн. грн. для протидії розповсюдженню коронавірусу

Благодійний фонд Сергія Тігіпка виділив 7 млн. грн. для протидії розповсюдженню коронавірусу

Дата: 2020-03-26 | Переглядів: 381

З моменту запровадження карантину в Україні, Благодійний фонд Сергія Тігіпка виділив 7 млн. грн. задля протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19).

 

Рішення про виділення коштів було прийнято засновником фонду Сергієм Тігіпком у відповідь на звернення районних та обласних медичних закладів, які гостро потребують додаткового фінансування та регулярних поставок нагальних лікарських засобів, медичного обладнання та засобів індивідуального захисту.

 

Зокрема, на потреби Чернігівської міської лікарні було перераховано 5 мільйонів гривень. За словами мера Чернігова Владислава Атрошенка, ці кошти вкрай необхідні медичному закладу, адже місто не було готове до стрімкого розповсюдження епідемії даного вірусу. За рахунок ресурсів виділених Благодійним фондом буде придбано апарати штучної вентиляції легень, експрес-тести на вірус COVID-19, захисні костюми та маски, дезінфікуючі засоби тощо.

 

На сьогодні Благодійним фондом Сергія Тігіпка закуплено та розповсюджується понад 100 тисяч медичних масок. Також Фонд долучається до придбання апаратів штучної вентиляції легень та супутніх лікарських препаратів для медичних закладів у регіонах діяльності підприємств групи «ТАС».

 

Благодійний фонд Сергія Тігіпка і надалі допомагатиме закладам охорони здоров’я цільовими інвестиціями та поставками медикаментів, аби Україна могла якомога швидше подолати епідемію коронавірусної інфекції COVID-19 та її наслідки.

 

http://www.tas.ua


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-05-13 04:12:01.616

  • Всього випадків: 2,129,073
  • Активні: 284,950
  • Всього смертей: 46,987
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 1,797,136

Замовити зворотний дзвінок