Населений пункт на Чернігівщині визнали осередком спалаху коронавірусу

Населений пункт на Чернігівщині визнали осередком спалаху коронавірусу

Дата: 2020-03-29 | Переглядів: 139

У суботу, 28 березня, у Чернігівській ОДА пройшло позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для оперативного реагування у зв’язку з виявленням першого в області випадку на захворювання COVID-19 у Борзнянському районі.

Зокрема село Комарівка Борзнянського району Чернігівської області визнали осередком спалаху інфекційної хвороби.

Там встановили особливий режим проведення протиепідемічних заходів, а також особливий режим в’їзду на територію карантину та виїзду з неї громадян і транспортних засобів. Пацюють два контрольно-пропускних пункти.

Ми не закриваємо населений пункт, ми встановлюємо особливий режим в’їзду та виїзду, щоб обмежити виїзд контактним особам та максимально мінімізувати поширення вірусу. Всі відповідальні служби діють у цілодобовому режимі, ними вживаються всі необхідні заходи реагування, – зазначив Андрій Прокопенко.

– Максимально перейдіть на режим самоізоляції. Особливо це стосується контактних осіб. Лише ваше свідоме ставлення та виконання санітарно-гігієнічних правил не допустить поширення вогнища, - звенувся голова ОДА до жителів Комаівки та найближчих сіл.

До слова, хворий на коонавіус чоловік нині перебуває у Борзнянській районній лікарні. Заклад забезпечений лікарськими препаратами та засобами медзахисту. Тут є 3 апарати штучної вентиляції легенів та 2 наркозно-дихальні апарати.

"Деснянка" за матеріалами Чернігівської ОДА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 12:26:01.938

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій