Літак з новою партією медзасобів вже в Україні

Літак з новою партією медзасобів вже в Україні

Дата: 2020-03-29 | Переглядів: 103

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ) приземлився вантажний літак авіакомпанії SCAT, який доправив з китайського міста Сямень чергову партію медичних засобів, потрібних для боротьби з поширенням коронавірусу.

 

Борт доставив в Україну 300 тис. респіраторів, 35 тис. захисних костюмів, 1,8 млн медичних масок та інші засоби захисту.

 

Після санітарної обробки вантаж надійде на логістичний склад, а потому буде доправлений у лікарні всіх областей України. Засоби захисту передадуть також для потреб Національної поліції та військовослужбовців.

 

Крім того, вночі окремим рейсом прибуде 100 тис. ПЛР-тестів.

 

«З вівторка будемо мати два додаткових літаки. Це допоможе аптечним мережам швидко наповнити ринок доступними масками та іншими засобами захисту», – повідомив заступник керівника Офісу Президента України, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко.

 

Координацію доставки другого вантажу з Китаю здійснювали Офіс Президента та українські дипломати, які перебували в постійному контакті з китайськими центральними та місцевими органами влади.

 

Вночі літак вирушає до Китаю по наступний вантаж.

 

ОФІС ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-06-03 06:00:02.223

  • Всього випадків: 24,340
  • Активні:
  • Всього смертей: 727
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 10,078

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій