Коли в Чернігові завершиться опалювальний сезон?

Коли в Чернігові завершиться опалювальний сезон?

Дата: 2020-03-31 | Переглядів: 167

Тепла погода може сприяти швидкому завершенню опалювального сезону у Чернігові.

Датою відключення тепла планується 2 квітня. За умови, якщо середньодобова температура повітря буде більше 8 градусів тепла. Якщо навпаки - опалення відключать пізніше.

За словами заступника міського голови Андрія Черненка, останнім часом надходить багато звернень від чернігівців, що у квартирах дуже жарко. Це й не дивно, бо протягом кількох діб вдень спостерігалося навіть більше 10 градусів тепла. Але поруч з цим, зараз карантин, усі діти вдома. Ніхто не зацікавлений у тому, щоб вони мерзли. Тож дата завершення опалювального сезону в чернігівських оселях - це своєрідний компроміс між тими, хто хоче зекономити, і тими, хто сидить вдома на карантині.

Андрій Черненко додав, що питання строків опалювального сезону в медичних закладах міста розглядатиметься окремо. Можливо, що опалення в лікарнях залишать і до 15 квітня.

Нагадаємо, в Чернігові минулого тижня за розпорядженням міського голови, централізоване опалення припинили в будівлях підприємств, установ та організацій комунальної власності. Ще раніше опалювальний сезон завершився для закладів освіти, культури та спорту (у зв'язку з їх закриттям на карантин).

"Деснянка" за матеріалами прес-служба Чернігівради
Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок