На вході до ринку у Ніжині міряють температуру та дезінфікують руки та взуття. ВІДЕО

На вході до ринку у Ніжині міряють температуру та дезінфікують руки та взуття. ВІДЕО

Дата: 2020-04-01 | Переглядів: 207

Днями ринок у Ніжині поновив свою роботу після заборони. Тепер, щоби туди потрапити продавцям та покупцям слід виконувати низку обов'язкових заходів.

Про це повідомляє "Деснянка".

Підприємці разом з керівництвом ринку звернулися до міської влади з проханням дозволити торгівлю, адже напередодні було прийнято рішення про повне закриття. У Ніжинській міськраді дослухалися і дозволили торгувати, але за певних умов.

Відтак, на вході у ринок перевіряють температуру відвідувачів. Тут навіть розташовані спеціальні дезінфікуючі килимки та є засіб для обробки рук. Якщо висока температура повертають додому. Не пройти на базар і без маски. Відвідувачам рекомендують дотримуватися дистанції.

Також при вході та виході з м’ясного павільйону покупцям обробляють руки засобами дезінфекції. Обмежують кількість людей у павільйоні для одночасного перебування.

Кожна продуктова лавка захищена поліетиленовими плівками. Вся продукція, як і годиться, продається у запакованому вигляді.

Однак на час карантину припинив свою роботу молочний павільйон. Перевіряють продавців товару домашнього виробництва. Він має бути добре запакованим.

Також нещодавно на ринку побували журналісти suspilne.media. У їх сюжеті деталі карантинного режиму роботи ніжинського ринку.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-05-30 12:00:01.397

  • Всього випадків: 23,204
  • Активні: 13,197
  • Всього смертей: 696
  • Нових смертей: 17
  • Всього одужали: 9,311

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій