Чи "закриватимуть" Корюківку через коронавірус?

Чи "закриватимуть" Корюківку через коронавірус?

Дата: 2020-04-02 | Переглядів: 104

В’їзд та виїзд із Корюківки перекривати не будуть, повідомляє  Суспільне з посиланням на голову облдержадміністрації Андрія Прокопенко.

Через виявлення у молодого чоловіка з Корюківки коронавірусу, місто не закриватимуть, бо він оперативно звернувся до лікарів. Встановлено 12 людей, які контактували з ним. Вони на самоізоляції. Домівки хворого і тих, хто з ним контактував, дезінфікуватимуть. Також оброблять мікрорайон, де живе хворий.

За словами Андрія Прокопенка, простіше поліції проконтролювати місцезнаходження контактних осіб, ніж перекривати все місто, встановлювати блокпости.

Хворий на коронавірус хлопець повертаючись з Польщі, їхав одразу до лікарні. Можливо якби поїхав додому і не звертався нікуди, то було б і обмеження у місті.

«Пацієнт, відчуваючи симптоми, при поверненні у місто не поїхав до своїх рідних, близьких, які його чекали, - коментує Ратан Ахмедов, голова Корюківської ОТГ. - А звернувся по допомогу. Чому на цьому наголошую? Тому що це - правильний, гідний вчинок, яких сьогодні мало».

Жителі Корюківки кажуть, ситуація в місті спокійна. Людей на вулицях поменшало. 

"Деснянка" за матеріалами suspilne.media


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 06:56:01.235

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок