Звірі Менського зоопарку сумують за відвідувачами.

Звірі Менського зоопарку сумують за відвідувачами.

Дата: 2020-04-03 | Переглядів: 196

Мешканці зоопарку, що у Мені скучають за відвідувачами, бо звикли до уваги та гостинців.

Директорка зоопарку Зінаїда Максименко розповіла, що поні й хайленди (шотландські корови з довгими рогами) іноді навіть стукають у сітку огорожі, наче нагадують про себе. 

"Поні й шотландські хайленди дуже люблять відвідувачів. Верблюди й віслюки – теж. І мавпочки руки простягають, коли заходиш у павільйон. Бо звикли отримувати від людей банани, мандаринки, печиво, інші смаколики. Навіть павичі позирають, коли до них підходиш – чекають якоїсь булочки, вони привчені до них. Папуга, який розмовляє, теж у нас звик до уваги, навіть знає слово "відвідувачі". Коли люди заходять, то він його, бува, кілька разів підряд кричить. А зараз примовк", – поділилася пані Зінаїда.

Хоч і карантин, життя у зоопарку не зупинилося. За останній час тут народилося 38 голів молодняка тварин і птахів. Дали приплід зебу, віслюки, муфлони, лані, карликові курочки бентами, аж 13 ягнят привели вівці асканійської породи. Сидять на яйцях лебеді, павичі, є надія на появу левенят.

А от у бурих ведмедів цього року поповнення немає. У зоопарку їх утримується 6 голів, усі, хто спав (четверо), уже вийшли зі сну. Ведмедиці – без малят.

"Ведмеді взагалі не щороку народжують, буває, що й через рік. А одна пара у нас іще зовсім молода, тож ми й не сподівалися. Але до цього ведмежата в зоопарку з’являлися три роки поспіль, це просто нам щастило", – зазначила директор.

Також у період карантину уважніше придивляються до приматів. Адже вони, як і люди, схильні до застудних захворювань. Зараз мавпочки здорові, у приміщеннях проводиться дезінфекція.

"Деснянка" за матеріалами Укрінформ


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок