Одинокі пенсіонери та інваліди Чернігівщини отримають безкоштовні продуктові набори

Одинокі пенсіонери та інваліди Чернігівщини отримають безкоштовні продуктові набори

Дата: 2020-04-04 | Переглядів: 248

З 3 по 23 квітня незахищені верстви населення отримають 580 тисяч безкоштовних продуктових наборів з товарами повсякденного вжитку.

Така соціальна ініціатива надійшла від корпорації "АТБ", яка надала для реалізації цього проекту 100 мільйонів гривень. Списки одержувачів проднаборів складені регіональними і міськими підрозділами Міністерства соціальної політики України.

«В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину одне з пріоритетних завдань корпорації «АТБ» як соціально відповідального бізнесу — реалізація благодійних програм і проектів, спрямованих на всебічну підтримку та допомогу різним верствам населення», — цитує прес-служба «АТБ» у зв'язку зі стартом практичної реалізації ініціативи мережі її генерального директора Бориса Маркова.

Він додав, що принциповою і соціально відповідальною позицією компанії також залишається забезпечення всіх покупців магазинів торгової мережі «АТБ» харчовими продукти та товарами першої необхідності за доступними та справедливими цінами.

Близько 580 тисяч продуктових наборів, згідно зі списками одержувачів, складеними підрозділами Мінсоцполітики, отримають представники соціально незахищених верств населення у 191 місті та селищі регіонів присутності мережі «АТБ». У складі продуктового набору продукти й товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, лимони, печиво, чай та інше.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна закликала інших соціально відповідальних представників бізнесу допомагати людям, які за нинішніх обставин потребують підтримки.

До слова, цього тижня 1131 продуктовий набір вже отримав Ніжин. Як зазначив міський голова Анатолій Лінник, продуктові набори планується надавати одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю.

У Ніжині ці безкоштовні продуктові набори планують розповсюджувати через Ніжинський центр милосердя.

"Деснянка" за матеріалами Уніан


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-06 03:48:01.398

  • Всього випадків: 75,490
  • Активні: 32,175
  • Всього смертей: 1,788
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 41,527

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій