На Чернігівщині збили лося. Яка доля тварини?

На Чернігівщині збили лося. Яка доля тварини?

Дата: 2020-04-06 | Переглядів: 109

Днями на трасі Чернігів-Гомель невідомий водій на автомобілі збив лося та зник із місця дорожньо-транспортної пригоди. Червонокнижна дика тварина, ймовірно, раптово вибігла на дорогу.

Першою підбиту тварину помітила лісова охорона. Тварина була живою, але мала численні поранення, які більш за все спричинив грузовий транспортний засіб.

На місце прибули представники Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісова охорона та мисливствознавець Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство», а також спеціалісти ветеринарної медицини Держспоживслужби та Державної екологічної інспекції в області.

Лось намагався втекти, втім скоро сили його залишили. Спеціалісти приклали всіх можливих зусиль, аби врятувати тварину. Та поранення від сильного удару були несумісні з життям.

За словами мисливствознавця ДП «Чернігівський лісгосп» Андрія Косенка, навесні відбуваються міграційні процеси у тварин, зокрема, під час «сезону тиші», коли в більшості з’являється нове потомство. Самки лосів на даний час мають агресивний характер. Вони відганяють від себе дитинчат, яким уже виповнився рік, адже незабаром з’явиться молоде потомство.

Лісівники вкотре звертаються до водіїв! Будьте обережні на дорозі, особливо поблизу лісу!

"Деснянка" за матеріалами ДП «Чернігівський лісгосп»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок