"Боявся всіх медичних процедур" - лікарі про померлого від коронавірусу чоловіка

"Боявся всіх медичних процедур" - лікарі про померлого від коронавірусу чоловіка

Дата: 2020-04-07 | Переглядів: 169

У неділю, 5 квітня, у Борзнянській райлікарні помер хворий на коронавірус чоловік. Це перший померлий від коронавірусу на Чернігівщині. Напередодні він втік з лікарні. Його повернули до медустанови, проте врятувати вже не змогли.

"Він вийшов з території і ходив по місту. Його знайшли раніше, але треба було викликати швидку, аби вона приїхала і забрала його", - розповіла Суспільному Алла Яковенко, в. о. завідувачки інфекційного відділення Борзнянської райлікарні.

За словами лікарки, 56-річний пацієнт сам говорив їй, що боїться медичних процедур.

«Він боявся всіх цих процедур, що ми робимо. Так він нам роз’яснив. Як він сказав, щоб ми над ним не знущалися, експерименти не ставили. Він був у тяжкому стані. Двобічна пневмонія в нього була і дихальна недостатність 3-го ступеня».

Чи контактував чоловік хворий на коронавірус з іншими людьми за ці 3 години, поки не встановили. Про це Суспільному повідомив завідувач Борзнянського міжрайонного відділу обласного лабораторного центру Іван Вовк.

«Не встановили людей, з якими він контактував на той час, коли він покинув інфекційне відділення. Можливо, чоловік заразився коронавірусом від своєї дружини. Вона була за кордоном в середині лютого. Працювала в Києві».

У селі Пам’ятному чоловік контактував з дружиною і матір’ю. Зараз вони на самоізоляції. У будинку в селі Пам’ятне Борзнянського району, де жив чоловік, що помер від коронавірусу, провели дезінфекцію. Також обробили домівку його матері. Про це Суспільному розповів голова Печівської сільради Юрій Денисенко. За його словами, село на в’їзд та виїзд поки не закриватимуть.

Нагадаємо, коронавірус 56-річному померлому діагностували 3-го квітня. За словами головної лікарки Тетяни Стовби, під час лікування він був у тяжкому стані. Наразі на Чернігівщині 7 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, з них один летальний.

"Деснянка" за матеріалами Суспільного


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок