Держава зробить усе, щоб люди могли відзначити Пасху вдома - Зеленський

Держава зробить усе, щоб люди могли відзначити Пасху вдома - Зеленський

Дата: 2020-04-08 | Переглядів: 53

У своєму традиційному зверненні, щодо ситуації з коронавірусом в Україні, Зеленський розповів про поставки засобів для боротьбюи з уханською заразою. А ще згадав про "карантинний" формат Великодня

За словами глави держави, цього тижня очікується прибуття щонайменше семи літаків з Китаю та Південної Кореї. Вони доставлять в Україну тест-системи ПЛР та експрес-тести, захисні костюми й апарати ШВЛ, маски та респіратори.

"Наша мета – найближчим часом доставити в Україну 50 мільйонів масок, - зазначив Зеленський. -  Паралельно з цим ми максимально нарощуємо вітчизняне виробництво. Цього тижня ми почнемо виготовляти власні тест-системи ПЛР. А ще Україна щодня вже випускає 900 тисяч масок."

Окремо президент зупинився на святкуванні Великодня в цьому році.

"Ми опинилися в ситуації, коли мусимо змінювати свої традиції заради саме здоров’я та життя. - сказав президент. - Зі свого боку ми зробимо все, аби забезпечити трансляцію богослужінь на телевізійних каналах. А вас я прошу згадати Божу заповідь про любов до ближнього. У часи коронавірусу найкращий прояв такої любові – це не створювати ближньому небезпеку для здоров’я та життя".

Зеленський відзначив, що держава зробить усе, щоб у кожного була можливість відзначити Пасху вдома. 

"Деснянка" за матеріалами офіційного веб-сайту Президента України


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-06-04 10:40:01.713

  • Всього випадків: 25,411
  • Активні: +602
  • Всього смертей: 747
  • Нових смертей: 12
  • Всього одужали: 11,042

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій