Хворий на коронавірус корюківчанин йде на поправку

Хворий на коронавірус корюківчанин йде на поправку

Дата: 2020-04-09 | Переглядів: 119

 Як почувається пацієнт номер один у Корюківці, хворий на коронавірус, а також родини контактних осіб, котрі перебувають на обсервації, нещодавно з'ясували Сусіди.City.

За словами бабусі хворого на коронавірус корюківчанина Ольги Анатоліївни, внук йде на поправку, хоча ще кашляє. У понеділок 6 квітня, у нього повторно брали аналізи.

Йому від самого початку лікування не ставили крапельниць і не кололи уколів. Він приймав антибіотики, мікстуру та пігулки від кашлю. Це все обійшлося родині у тисячу гривень. 

Лікарі сказали, що молодий чоловік, схоже, тільки-но підхопив вірус, тобто хвороба була на початковій стадії. І молодець, що відразу сам прибув до лікарні. Тоді, 30 березня, його тато з дідусем, братом Ольги Анатоліївни, підвезли до лікарні, і він близько 16 години уже був у медичному закладі.

Харчуванням єдиного пацієнта інфекційного відділення Корюківської ЦРЛ також займається бабуся Ольга Анатоліївна. Хоча є лікарняна їжа, та вона щодня готує передачу. А дідусь або вранці, або ввечері відвозить. Внук їсть усе, ніяких обмежень у харчуванні немає.

Вони з дідусем постачають і продуктів та все необхідне для двох родин, що перебувають у обсервації. Це сім'я доньки у Корюківці: мама, тато і 15-річна сестричка. А також родина брата бабусі з села – чоловік з дружиною та син Ольги Анатоліївни. Усі вони почуваються добре.

Бабусі з дідусем пощастило – вони не встигли ні з ким з них поспілкуватися.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-09 01:46:01.443

  • Всього випадків: 79,750
  • Активні: 34,216
  • Всього смертей: 1,879
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,655

Замовити зворотний дзвінок