Експрес-тести хворого на коронавірус носівчанина тричі показували негативний результат

Експрес-тести хворого на коронавірус носівчанина тричі показували негативний результат

Дата: 2020-04-09 | Переглядів: 118

Три експрес-тести робили носівчанину у якого вчора, 8 квітня, лабораторно підтвердили коронавірус. Усі вони були негативні, повідомляє Суспільне з посиланням на гендиректора Ніжинської центральної районної лікарні Олександра Костирка.

За словами лікаря, у Ніжині чоловіку провели тестування. Воно було негативне. Також йому двічі робили тестування у Носівці. Обидва рази результат - негативний. 

Так, чоловік захворів 25-го березня, до Ніжина його привезли «швидкою» 3-го квітня.

«Він лікувався, я так зрозумів, в центрі первинної медико-санітарної допомоги в Носівці. Є запалення двобічне. Призначено йому патогенетичне лікування. В принципі, йому не гірше. Без кисневої підтримки. Загальний стан – середньої тяжкості.»

Наразі, сказав Олександр Костирко, у лікарні є 180 захисних костюмів. За потреби, їх купуватимуть ще. Ми намагаємось з’ясувати, зі скількома людьми контактував хворий, та як його лікували в Носівці. Розкажемо про це у наступних випусках новин.

Нагадаємо, вчора у чоловіка з Носівки та жінки з Комарівки Борзнянського району лабораторно підтвердили коронавірус. Нині на Чернігівщині 9 підтверджених випадків коронавірусу, 1 людина померла від ускладнень. Також, є ще 2 підозри на коронавірус – у жительки Борзни та чоловіка з Оленівки Борзнянського району. Вони на лікуванні у Борзнянській райлікарні. Їхні аналізи відправили на ПЛР-тестування.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 11:30:01.498

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок