Носівку визнали осередком спалаху COVID-19

Носівку визнали осередком спалаху COVID-19

Дата: 2020-04-09 | Переглядів: 109

Заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван підписав розпорядження про визнання Носівки осередком спалаху небезпечної інфекції. Вчора у місцевого жителя лабораторно підтвердили коронавірус.

Відтак, на всіх напрямках в’їзду до міста: з Кобижчі, Козар, Іржавця, Дебревого, Лісових Хуторів,Ніжина, Ставка, Ясної Зірки встановлять попереджувальні інформаційні стенди. Торговельні заклади мають здійснювати дезінфекцію, реалізувати продукти харчування в фасованому та ізольованому вигляді. Також буде проведена дезінфекція доріг та вулиць міста. Соціальні служби, громадські та волонтерські організації залучать для надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення з метою зниження рівня їх зараження.

Також оперативно виявили контактних осіб хворого першої та другої хвилі спілкування. Списки передані в Управління охорони здоров’я ОДА, Головному управлінню Нацполіції України, Управлінню ДСНС України в області та Носівській міській раді.

9 квітня, за повідомленням головного лікаря ПМСД Олега Гордіна, відібрали кров на ПЛР-тести у десяти чоловік першої хвилі спілкування. З кожним з них проведена роз’яснювальна робота, взята згода про самоізоляцію та повідомлення про стан здоров’я, контроль за виконанням якої будуть здійснювати правоохоронці. Проведено дезінфекцію в осередках небезпечного інфекційного захворювання: житло,автомобіль та лікарня.

Працівники Нацполіції та рятувальники на спец автомобілях продовжують інформувати населення Носівки про застороги в зв’язку із пандемією.

Нагадаємо, 8 квітня у Носівці зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на корона вірус. Наразі хворий перебуває у Ніжинській лікарні, одержує допомогу згідно з медичними протоколами.

"Деснянка" за матеріалами прес-служби Носівської міськради

Фото із ФБ-спільноти Носівка Nosivka Носовка


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-04 02:12:02.037

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій