Благодійні ініціативи установ та окремих громадян Чернігівщини допомагають долати коронавірус

Благодійні ініціативи установ та окремих громадян Чернігівщини допомагають долати коронавірус

Дата: 2020-04-10 | Переглядів: 98

На Чернігівщині до протидії коронавірусу долучаються працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди.

Майже у всіх громадах області керівники та депутати місцевих рад знайшли можливість змінити бюджет і виділити додаткові кошти на потреби медицини. На ці гроші вже придбані або будуть закуплені найближчим часом засоби індивідуального захисту для медиків, дезінфектанти, швидкі тести, необхідне медичне обладнання.

Але суто бюджетними коштами нам не обійтися, тому практично в усіх лікарнях області відкрито благодійні рахунки. До благодійництва долучаються як цілі колективи підприємств та установ, так і окремі громадяни, — каже голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Наприклад, у Коропській громаді для районної лікарні таким чином зібрали понад 200 тисяч гривень, у Сновській — майже 300 тисяч.

Аби подолати дефіцит медичних масок, у районах та ОТГ Чернігівщини оперативн взялися за їх пошиття. Виготовляють необхідні і найперші засоби захисту у Куликівці, Чернігові, Мені, Любечі, Корюківці, інших районних центрах та ОТГ.

Ці маски передаватимуть не лише медикам, а й соціальним працівникам, які допомагають самотнім літнім людям, волонтерам.

Спостерігається неабияка активізація волонтерського руху. на теренах соцмереж створені групи добровольців, готових підвозити на роботу медичних працівників, доставляти продукти та медикаменти літнім людям. У соцмережах розгорнулася велика інформаційно-просвітницька робота.

"Деснянка" за матеріалами Чернігівської ОДА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 13:22:01.27

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок