У травні Україна має піти на роботу - Шмигаль

У травні Україна має піти на роботу - Шмигаль

Дата: 2020-04-12 | Переглядів: 258

Уже в травні має розпочатися поетапний вихід країни з карантину. Уряд готує відповідну стратегію, яку презентує найближчим часом.

Про це, 10 квітня, в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами очільник Уряду. Україна не може собі дозволити два-три місяці сидіти вдома. Проте наразі перед країною постали надзвичайно важкі і серйозні виклики. І ніхто зараз не може спрогнозувати майбутнє. Водночас зараз найголовніше – це побороти і приборкати коронавірус.

«Що хочу тут наголосити: рішення про послаблення карантину буде прийматися на основі даних про динаміку щодо кількості людей, які захворіли на коронавірус», – підкреслив Денис Шмигаль.

Лише після того, як динаміка почне знижуватися, держава розпочне вихід з карантину, але за нових соціальних стандартів життя. Уряд зараз фактично цілодобово працює над відповідною стратегією.

«У травні Україна має піти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках – це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками», – відзначив Денис Шмигаль.

Цей план включає в себе завершення навчального року 2019/2020, відновлення роботи громадського транспорту, але за новими правилами, вільне відвідування зон відпочинку тощо. Проте масочний режим буде тривати.

Денис Шмигаль повідомив, що Уряд активно розробляє пакети підтримки для безробітних, бізнесу. соціально незахищених громадян.

Так. зі зняттям карантинних обмежень Уряд розпочинає програму створення 500 тисяч робочих місць.

За матеріалами офіційного сайту Кабміну


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок