Чернігів: на два дні перекриють рух транспорту по вулиці Попова

Чернігів: на два дні перекриють рух транспорту по вулиці Попова

Дата: 2020-04-13 | Переглядів: 106

З 8:00 години. вівторка. 14 квітня до 20:00 години четверга, 16 квітня обмежать рух автотранспорту на вулиці Попова в обласному центрі. йдеться у повідомленні прес-служби Чернігівради.

Там проводитимуться роботи з укладання збірного залізобетонного настилу на залізничному переїзді «Айстра». Відповідне рішення прийняв ще 19 березня виконкомом міської ради, задовольнивши звернення Виробничого підрозділу Чернігівська дистанція колії Регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Українська залізниця».

"На час перекриття Виробничим підрозділом Чернігівська дистанція колії Регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Українська залізниця» будуть встановлені відповідні дорожні знаки. - зазначається у повідомленні. - Управлінню патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції доручено забезпечити нагляд за організацією руху транспорту і пішоходів в районі проведення робіт. Управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради на час перекриття вулиці доручено внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту".


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-06-06 20:20:02

  • Всього випадків: 26,514
  • Активні: 13,925
  • Всього смертей: 777
  • Нових смертей: 15
  • Всього одужали: 11,812

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій