Ніжинці загрожує штраф за викинутий на березі річки непотріб

Ніжинці загрожує штраф за викинутий на березі річки непотріб

Дата: 2020-04-14 | Переглядів: 146

На початку квітня до ніжинської поліції звернулася місцева жителька. Жінка розповіла, що вже не має сил терпіти відверте «свинство» окремих містян, які не можуть донести пакет зі сміттям до контейнеру та викидають його де прийдеться.

Натрапити на слід порушника міського благоустрою, як не дивно, допомогло саме сміття. Серед гори мотлоху був квиток на приміський потяг з прізвищем та ім’ям, візитівки, талон на відвідування стоматолога, клаптики паперу із номерами «мобільних». Знадобилось трохи більше години, щоб встановити особу порушника.

Як виявилося це місцева жителька, 1994 року народження, яка проживає неподалік засміченої нею набережної. Жінку запросили до приймальні дільничного офіцера поліції де пред’явили фото. Той факт, що сміття з її хати, жінка заперечувати не стала, хоча і запевняла що гадки не має як воно опинилося на березі Остра.

Відносно порушниці складено протокол за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», який направлено на розгляд до адмінкомісії при Виконавчому комітеті Ніжинської міської ради для розгляду та прийняття рішення. За таку «анти екологічну» витівку жінці загрожує штраф від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 340 до 1360 грн.

"Деснянка" за матеріалами Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-07 14:48:01.623

  • Всього випадків: 78,261
  • Активні: 33,354
  • Всього смертей: 1,852
  • Нових смертей: 33
  • Всього одужали: 43,055

Замовити зворотний дзвінок