Як поліцейські перевіряють дотримання самоізоляції чернігівцями?

Як поліцейські перевіряють дотримання самоізоляції чернігівцями?

Дата: 2020-04-16 | Переглядів: 215

Кількість людей, які перебувають на самоізоляції, щодня змінюється. Одні її завершують. інші - починають. Поліцейські оперативно отримують оновлені списки і контролюють дотримання самоізоляції.Як це відбувається в обласному центрі правоохоронці нещодавно розповіли. 

Так. кожен українець, перетинаючи кордон під час карантину, підписав згоду про самоізоляцію строком на два тижні. Обов’язково мають пересидіти вдома й ті, хто контактував з хворими коронавірус. Контроль за виконанням громадянами цих зобов’язань покладено на поліцейських.

Аби пересвідчитись, що чернігівці дійсно дотримуються самоізоляції, дільничні офіцери щодня приходять до їх помешкань. Однак прямих контактів із цими особами уникають.

Якщо це багатоповерхівка, правоохоронці спілкуються з громадянином за допомогою домофона, або ж телефонують, просять вийти на балкон чи підійти до вікна. Поліцейські також спілкуються із самоізольованими чернігівцями через зачинені двері осель.

Зауважимо, що в Чернігові не зафіксовано фактів порушення самоізоляції.

Поліція нагадує: на порушників карантинного режиму та самоізоляції складатимуть протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якого передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

"Деснянка" за матеріалами Сектора комунікації
поліції Чернігівської області


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-03 10:46:01.907

  • Всього випадків: 772,760
  • Активні: 375,374
  • Всього смертей: 12,960
  • Нових смертей: 243
  • Всього одужали: 384,426

Замовити зворотний дзвінок