Благодійниця з Ічні стала учасницею престижного національного конкурсу

Благодійниця з Ічні стала учасницею престижного національного конкурсу

Дата: 2020-04-22 | Переглядів: 1391

Олена Бутурлим, яку на Ічнянщині знають завдяки її добрим справам, стала учасницею престижного Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019» з відзначення найкращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив. Конкурс відбувається щорічно, заснований Асоціацією благодійників України.

 

– Ми щиро дякуємо, що цьогоріч Ви приєднались до сузір’я сотень благодійників та волонтерів і взяли участь у 13-му щорічному Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019». Радіємо, що розділяєте з нами місію добра й благочинності, – йдеться у листі оргкомітету НК «Благодійна Україна» до Олени Бутурлим. – У складні для нашої країни часи Ви залишаєтесь гідними і небайдужими до тих, хто потребує допомоги. Знаходите час і мужність реалізовувати проєкти, акції, робити добрі справи. Такі люди і вчинки спонукають десятки людей не зупинятися та рухатися далі, не дивлячись на жодні зовнішні обставини, кризи та перепони.

 

Як повідомляє оргкомітет НК «Благодійна Україна», регіональні етапи конкурсу заплановано провести в 11 регіонах країни. Дати визначать після повного закінчення карантину.

 

До слова, Олена Бутурлим очолює кафе-центр сімейного дозвілля «Мама Міllа», яке в Ічні та районі славиться і користується неабиякою популярністю. Керівниця – постійний спонсор ветеранських, освітянських, дитячих, спортивних свят, ініціаторка різноманітних благодійних акцій з вшанування пам’яті загиблих захисників України. До того ж Олена Бутурлим, як депутатка і голова постійної комісії Ічнянської міської ради, допомагає громаді у вирішенні різнопланових соціальних проблем, на які не вистачає бюджетних коштів.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета "Деснянка"

 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 06:56:01.235

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок