Чернігівський район: на трасі встановили три нові демфери

Чернігівський район: на трасі встановили три нові демфери

Дата: 2020-04-24 | Переглядів: 156

Нещодавно на міжнародній трасі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі у Чернігівському районі встановили три нові демпферні системи (дві у Красилівці та одну біля Топчіївки). Згодом на цій же трасі з’являться ще 11 демферів.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

У планах служби встановити ще 4 демпферні системи на дорозі Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч вже цього року.

За минулий рік на дорогах області служба змонтувала 11 демпферних систем: 7 на міжнародній автомагістралі Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, дві – на трасі Кіпті – Глухів – Бачівськ, ще дві – на трасі Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч.

Нагадаємо, демпферна система – це амортизаційний пристрій, слугує для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей. За яким принципом вона працює? Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару шляхом поступової деформації внутрішніх елементів, які призводять в дію зовнішні балки, складаючи їх телескопічно. Найголовніше – не прошиває машину наскрізь. Можливість травмування водія та пасажирів під час зіткнення зводиться до мінімуму. При бічних наїздах система функціонує як стандартне дорожнє бар'єрне огородження.
Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-12 10:30:01.993

  • Всього випадків: 84,548
  • Активні: 36,892
  • Всього смертей: 1,970
  • Нових смертей: 19
  • Всього одужали: 45,686

Замовити зворотний дзвінок