В області ще два населені пункти - осередки спалаху COVID-19

В області ще два населені пункти - осередки спалаху COVID-19

Дата: 2020-04-27 | Переглядів: 433


Днями Мену та Прилуки визнали осередками спалаху інфекційної хвороби. У цих населених пунктах виявлені відповідно один та чотири випадки інфікування коронавіркусом. 

У зв’язку з цим обласна влада прийняла такі рішення:

1. Місцевим органам влади (Менській та Прилуцькій міським радам) встановити на територіях населених пунктів особливий режим проведення протиепідемічних заходів.

2. Місцевим органам влади спільно з Нацполіцією в області, ДСНС, Управлінням охорони здоров’я, обласним лабораторним центром:

– визначити перелік об’єктів, на яких провести дезінфекцію;

– інформувати населення про визначення меж територій карантину, а також впровадження профілактичних, протиепідемічних та інших заходів.

3. Обласному лабораторному центру спільно з Нацполіцією контролювати перебування на самоізоляції осіб, які будуть визначені контактними. Додатково контактним особам першої хвилі проведуть ПЛР-тестування.

Наразі розглядається питання необхідності встановлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах-виїздах з Прилук. Щодо Мени, то встановлення КПП наразі не розглядається, оскільки через населений пунтк проходить дорога державного значення із великим автотрафіком.

Епідеміологи спільно з представниками Нацполіції встановлюють коло контактних осіб. Після епідрозслідувань будуть прийняті відповідні рішення.

Нагадаємо, в області за останні дін кількість хворих на коронавірус зросла до 35. З них три випадки летальні, шість людей вилікувалися. 

За матеріалами Чернігівської ОДА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:32:01.396

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій