Для весни карантину немає: Чернігів розцвів. ФОТО

Для весни карантину немає: Чернігів розцвів. ФОТО

Дата: 2020-04-28 | Переглядів: 310

Поки у людей карантин, природа працює за графіком. У чернігівських парках та скверах, на клумбах та грядках вже на повну панує весна.

За словами інженера садово-паркового господарства КП «Зеленбуд» Ольги Відковської, нині квітнуть в основному луковичні: тюльпани, нарциси, гіацинти, мускарі. Скоро їх замінять на однолітні рослини.

Вже кілька тижнів цвітуть магнолії в сквері Богдана Хмельницького. Це магнолії Stellata або зірчаста. Поволі розквітають і магнолії з рожевими у формі тюльпану квітами. Це інший сорт, їх висадили рік тому. Рослини прижилися й перезимували добре.

На розі вул. Гончої та Шевченка (біля музичної школи, де розташована клумба у вигляді білосніжного роялю) зацвіло ще одне надзвичайно мальовниче деревце – слива Піссарді (в народі її називають червонолистяною аличею). Цей вид дуже широко використовується в озелененні, тому що виглядає привабливо: навесні рясніє темно-рожевим квітом, влітку має червоно-рожеві плоди, а восени вкривається яскравим листям.

У КП "Зеленбуд" відзначають, аби зберегти за Черніговом статус одного з найзеленіших і комфортніших міст в Україні, продовжують прикрашати місто рослинами.

Так на Алеї Героїв з’явилися декоративні ялини з блакитною хвоєю, вони будуть невисокі за розміром, а також декоративні яблуні та платани іспанські. В сквері Богдана Хмельницького висадили дерен білий Elegantissima декоративний, що легко переносить морози, стійкий до забруднення повітря, а також кизильник Даммера та декілька магнолій».

Також нові рослини з'явилися у тих місцях, де їх вкрали, чи пошкодили.

Нагадаємо,  зовсім скоро у Чернігові зацвітуть і сакури! На вузькому бульварі (по пр.Миру від Красної площі до перехрестя з пр. Перемоги) кілька років тому їх висадили 90 саджанців. Сакури розквітнуть і в сквері навпроти «Мегацентру» біля пам’ятника афганцям та інших людних місцях Чернігова.

"Деснянка" за матеріалами КП "Зеленбуд"


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-04 09:20:01.959

  • Всього випадків: 787,891
  • Активні: 376,887
  • Всього смертей: 13,195
  • Нових смертей: 235
  • Всього одужали: 397,809

Замовити зворотний дзвінок