На Чернігівщині збили й поглумилися над червонокнижною твариною. 18+

На Чернігівщині збили й поглумилися над червонокнижною твариною. 18+

Дата: 2020-04-29 | Переглядів: 154

Днями на міжнародній автотрасі Київ – Гомель, на відрізку, де немає знаків «Обережно: дикі тварини», невідома вантажівка на смерть збила п’ятирічного лося. Вже мертвого самця відкинуло на узбіччя.

Житель довколишніх сіл повідомив про забиту червонокнижну тварину в ДП «Добрянське лісове господарство». На місце події виїхали головний лісничий лісгоспу Денис Землянко, лісничий Ново-Яриловицького лісництва Михайло Мамоненко і мисливствознавець Сергій Горицький.

Лісівників обурило й те, що якийсь спритник із ще теплої загиблої тварини збив розлогі красиві роги…

Двічі поглумилися над червонокнижним лосем якісь нечестивці. Один із них, водій, злякавшись великого штрафу, зник з місця дорожньої пригоди. Другий заради власної користі скористався безлюддям і «обікрав» вже мертву тварину, – підсумував бездушність головний лісничий ДП «Добрянське лісове господарство» Денис Землянко.

Шкода, що і цього разу, мабуть, така бездушність не буде покарана.

До слова, цієї весни масова міграція червонокнижних лосів спричинена масштабними пожежами в лісах Чорнобильської зони, Житомирської, Чернігівської і Київської областей. У пошуках їжі та спокою тварини йдуть у незнайомі місцевості.

"Деснянка" за матеріалами ДП «Добрянське лісове господарство»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-10 08:50:01.494

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок