Міністр розвитку громад та територій ознайомився як на Чернігівщині реалізують проекти

Міністр розвитку громад та територій ознайомився як на Чернігівщині реалізують проекти

Дата: 2020-05-01 | Переглядів: 176

У четвер, 30 квітня, з робочою поїздкою на Чернігівщину прибув Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Разом з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком він відвідав об’єкти «Великого будівництва», у тому числі ті, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Як писала "Деснянка", з 1 березня цього року в Чернігівській області, як і по всій країні, реалізується національна програма «Велике будівництво». Це ініціатива інфраструктурної розбудови України, яка належить Президенту України. 

Вона має сприяти інвестиційній привабливості територій, покращити надання соціальних послуг тощо.

– Президентська програма «Велике будівництво» включає майже 380 об’єктів – школи, садочки, спортивні об’єкти, – зазначив Олексій Чернишов, який щотижня відвідує області для ознайомлення із ходом виконання робіт на об’єктах.

Так, з Державного фонду регіонального розвитку Чернігівська область отримає 92,7 мільйона гривень. З них 54,5 мільйона гривень спрямують на об’єкти «Великого будівництва». Це три школи у Городні, Корюківці, Журавка Варвинського району, Один ДНЗ у Сосниці, три стадіони – у Корюківці, Острі та Сосниці. Сім проєктів «Великого будівництва» завершать за кошти місцевих бюджетів. Ще один – будівництво ІІ корпусу Прилуцької школи-гімназії – за кошти держсубвенції на соціально-економічний розвиток (14 мільйонів гривень). На більшості об’єктів роботи вже ведуться. Бобровицький дитсадок «Золотий ключик» та ЗОШ № 5 у м. Носівка, вже на фініші і скоро відкриють свої двері.

За словами очільника області Андрія Прокопенка, у цьому році на Чернігівщині в рамках «Великого будівництва» реалізують 15 проєктів – будівництво чи реконструкція 5 шкіл, 5 садочків та 5 спортивних об’єктів на суму 101 мільйон гривень. Більшу частину профінансують з держбюджету – 68,5 мільйонів гривень, решту – з місцевого.

Під час поїздки областю профільний Міністр разом з очільником області відвідали Бобровицький ДНЗ «Золотий ключик», ЗОШ № 5 у Носівці, у Чернігові – Обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм і приміщення екстреної медичної допомоги, Корюківську ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1. Також ознайомилися з ходом ремонту автодороги державного значення Р-83 Славутич–Ріпки–Городня–Сновськ–Корюківка–Семенівка.

За матеріалами Чернігівської ОДА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:32:01.396

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій