Чернігів дав старт новому сезону

Чернігів дав старт новому сезону

Дата: 2020-05-27 | Переглядів: 90

Весна прийшла в Україну з пандемією коронавірусу і введеними жорсткими карантинними обмеженнями, що наклало відбиток на всі сфери життєдіяльності. Але в біатлоні життя не зупиняється. Саме на спортивних базах Чернігова у ці травневі дні розпочала передсезонний підготовчий збір команда Б збірної України, щоб якісно підійти до передолімпійської зими. Для чернігівських шанувальників цього популярного виду спорту є приємним той факт, що цю команду очолив відомий український фахівець, заслужений тренер України Микола Зоц.

 

На спортивних аренах міста, біатлонних трасах і стрільбищі, шосейних магістралях напружені тренування розпочали відомі Настя Меркушина, Артем Тищенко, Дар’я Блашко, Ольга Абрамова, Надія Белкіна, а також перспективна молодь – Ганна Кривонос, Юлія Городна, Віталій Труш, Оксана Москаленко, Руслан Бригадир, Денис Насико, Роман Боровик та інші.

 

З командою Б зустрівся президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, який побажав молоді плідної підготовки і головне – створити гостру конкуренцію провідним спортсменам основної збірної. Також президент зазначив, що планується деякі збори команд А і Б провести разом, а це надасть можливість порівняти стан наших провідних біатлоністів, отримати консультації лікаря, попрацювати з масажистами…

 

Приємно, що на базі олімпійської підготовки я зустрів заслуженого майстра спорту, багаторазову призерку європейських та світових змагань Іру Петренко (Варвинець), яка після народження дитини має намір розпочати самостійно тренувальний процес. Але для цього, як сказала Ірина, треба спочатку привести себе до відповідних кондицій. При спілкуванні з головним тренером збірної України Юраєм Санітрою молода мама отримала чіткий план, що потрібно зробити для повернення в команду.

 

Чернігівський збір біатлоністів триватиме до кінця травня, а далі збірна Б розпочне спільні тренування з першою командою 9 червня в Сянках, що у Львівській області.

 

Сергій ГАЙДУК, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-08 08:44:01.747

  • Всього випадків: 50,414
  • Активні: 25,989
  • Всього смертей: 1,306
  • Нових смертей: 23
  • Всього одужали: 23,119

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій