Як тепер працюватимуть дитсадки. Важлива інформація для батьків!

Як тепер працюватимуть дитсадки. Важлива інформація для батьків!

Дата: 2020-05-28 | Переглядів: 165

За кілька днів у Чернігові відкриються заклади дошкільного виховання дітей. Як вони працюватимуть за умов адаптивного карантину обговорювали днями у міськраді.

Про це йдеться на офіційному порталі Чернігівради.

Так, меддовідок у дітвори, яка під час карантину не хворіла на інфекційні захворювання у садках не вимагатимуть. Вихованцям на вході до закладів мірятимуть температуру. Також робитимуть це кожні 4, а дані заноситимуть до спецжурналу. Якщо температура у дитини більше 37-ми градусів, її до садка не приймуть. Якщо температура збільшиться під час перебування у садку, дитину ізолюють.

Батьки передаватимуть дітей вихователям, без доступу на територію ДНВЗ. Через це батьки мають приводити дітей без спізнень, щоби не утворювалися черги.

У перший день роботи чернігівських дитсадків очікують близько 8 тисяч вихованців з 12 тисяч дітей, які відвідують такі заклади у місті. Нині працівники дізнаються у родин, чи прийде дитина до садка. Так втсановлюють приблизну кількість дітвори. Її відповідно забезпечать продуктами.

Також батьки мають врахувати погодні умови, адже увімкнути опалення у садках немає змоги. Одягнути дітей у теплі речі, бо у приміщеннях доволі холодно. Потепління має прийти, згідно прогнозів, на початку червня. Тому правильним рішенням для родини буде відтермінувати прихід дитини до закладу ще на тиждень. Звісно, якщо є така можливість.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-08 07:22:01.922

  • Всього випадків: 50,414
  • Активні: 25,989
  • Всього смертей: 1,306
  • Нових смертей: 23
  • Всього одужали: 23,119

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій