"Наказав вийти і лаявся" - у Чернігові молодий АТОвець побився з водієм маршрутки. ВіДЕО

"Наказав вийти і лаявся" - у Чернігові молодий АТОвець побився з водієм маршрутки. ВіДЕО

Дата: 2020-05-28 | Переглядів: 91

Днями у Чернігові побилися молодий ветеран, який втратив ногу на Донбасі та водій одного із чернігвських маршрутів. Останній відмовився везти Атовця за пільгою.

Про це повідомляє Суспільне.

23-річний Владислав Шатило з Чернігова воював на Донбасі. Потрапив під мінометний обстріл і втратив ногу. Тепер у нього протез. Ходити з ним важко. Через це й вирішив під'їхати на маршрутці, показав водію своє посвідчення.

За словами Владислава, той відмовився його везти, наказав покинути салон, нецензурно лаявся, нічого не пояснював.

Перевізник Володимир Козир у своєму коментарі повідомив - в той час коли молодий ветеран хотів добратися додому вже діяв режим, так званих спецперевезень, коли пільги не діють. Згідно рішення виконкому Чернігівради з 6-ї до 9-ї ранку і з 16-ї до 20-ї транспорт возить чернігвців за перепустками. Перевізник вважає що водій не правий. Не повинен говорити ніяких образ, який би пасажир не користувався послугами громадського транспорту.

Після інциденту наступного дня Владислав зустрівся з водієм, аби поговорити на кінцевій 25-го маршруту. Але розмова закінчилася бійкою.

Хлопець визнає - першим почав він, бо суперечки і істерики не витримує.

Водій маршрутки написав заяву до правоохоронців через нанесення йому легких тілесних ушкоджень. За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Перевізник Володимир Козир зазначив, що дав команду, не дивлячись на час і спецперевезення учасників бойових дій та членів сімей загиблих возити безкоштовно.

Деталі у сюжеті журналістів Суспільного.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-16 13:48:01.858

  • Всього випадків: 56,455
  • Активні: 26,079
  • Всього смертей: 1,445
  • Нових смертей: 18
  • Всього одужали: 28,931

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій