Відома дата, коли громадський транспорт Чернігова запрацює у звичному режимі

Відома дата, коли громадський транспорт Чернігова запрацює у звичному режимі

Дата: 2020-05-29 | Переглядів: 87

З понеділка, 1 червня, в обласному центрі скасовують спеціальні посвідчення, які видавалися для проїзду у громадському транспорті під час карантину.

Про це повідомляє Чернігіврада.

Згідно з рішенням, яке виконком Чернігівради прийняв за дорученням міського голови, з 1 червня повністю відмінять режим, так званих, спецперевезень. Так, спецпосвідчення не потрібні вже з суботи, 30 травня, бо у вихідні транспорт працює у звичному режимі.

За словами заступника мера Чернігова, Олександра Ломако, у місті за весь час пандемії захворіло 44 людини, 12 з них вже перемогли вірус. Нині в обласному центрі – 32 хворих на коронавірус, семеро з них госпіталізовані, решта лікується вдома.

Відтак всі цифри по Чернігову дозволяють пом'якшувати карантин. Загальний доступ до транспорту потрібен, бо відкриваються садочки, а також більшій кількості людей треба добиратися на роботу.

Не треба забувати, що користуватимся громадським транспортом можна лише в масці. Залишаються також обмеження по наповнюваності пасажирами. До того ж, керуючись вимогами Уряду, щодо самоізоляції осіб 60+, у Чернігові не возять за пільгами окремі категорії громадян щочетверга.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-09 10:36:02.193

  • Всього випадків: 51,224
  • Активні: 26,113
  • Всього смертей: 1,327
  • Нових смертей: 21
  • Всього одужали: 23,784

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій