Чернігівка – у топі

Чернігівка – у топі

Дата: 2019-10-09 | Переглядів: 392

Наша землячка Дарина Лазаренко – «Юна Царівна Всесвіту» увійшла в «Топ 100 Успішних Жінок Києва» і за національним рейтингом – в «Топ 1000 Успішних Жінок України». Дівчину також запросили взяти участь у встановленні національного рекорду України на «Найбільшу кількість успішних жінок у етно-показі», що відбувся у столиці в замку Радомисль.

Незважаючи на свій юний вік, Дарині днями виповнилося 18 років, чернігівка є власницею всеукраїнського глянцевого журналу «Пастьєра», який нагороджений премією «Lucky Ukraine Media Awards», як один з найкращих журналів та партнерських медіа України!

– Чи не щодня ми виступаємо медіа-партнерами і почесними гостями кращих заходів України і зарубіжжя, Іспанії, Італії.., – розповідає Дарина.

Дівчину запрошують як почесного члена журі конкурсів краси та таланту. Також юна бізнес-леді – працює фотомоделлю, вона – обличчя багатьох глянцевих журналів, її фото прикрашають вітрини автосалонів та крамниць. Дарину нагородили премією «Скарб України 2019» і визнано «Обдарованою людиною України 2019» за версією журналу АДМІ. Цьогоріч чернігівка успішно вступила до політехнічного вишу, навчається безкоштовно.

Як розповідає ненька Дарини, таким досягненням сприяв ранній розвиток доньки.

– Кожна дитина талановита, тільки цей талант потрібно побачити і розвинути, – переконана багатодітна мама Оксана. – Дитинство було дуже творче, насичене виступами. Дарина – володарка понад 100 нагород та титулів, ведуча радіо і телепередач, концертів та фестивалів, акт­риса театру та кіно, лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів читців. Доня має більше 60-ти нагород і навіть стала володаркою «Оскара» за читання гуморесок.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-05 18:50:02.168

  • Всього випадків: 75,490
  • Активні: 32,175
  • Всього смертей: 1,788
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 41,527

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій