Як Укрпошта виходитиме з карантину?

Як Укрпошта виходитиме з карантину?

Дата: 2020-06-03 | Переглядів: 75

З 1 червня всі відділення Укрпош­ти відновили роботу за звичним докарантинним графіком. Але й надалі діятимуть правила обслуговування та дотримання посилених санітарних норм: клієнти та працівники мають носити засоби особистого захисту, користуватись антисептиком та зберігати дистанцію.

 

Послуги з переадресації та зберігання поштових відправлень розраховуватимуть за стандартним тарифом. Усі рекомендовані відправлення листоноші вручатимуть особисто. Також відновлена плата за доставку грошових переказів «З картки додому».

 

Завдяки листоношам Укрпошта надає можливість обслуговування вдома: можна отримати пенсію та соціальні виплати, сплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити передплату, отримати поштовий переказ «З картки додому», замовити продукти та інші товари, робити покупки в інтернет-магазинах. Укрпошта безкоштовно доставляє ліки по всій Украї­ні. За період карантину було зроблено близько 20 тис. доставок лікарських засобів.

 

Наприкінці травня компанія підбила підсумки соціальної ініціативи #ДопоможемоЛікарям, у рамках якої українці надсилали до лікарень засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів, а Укрпошта безкоштовно доставляла їх адресатам. За два місяці було відправлено понад 160 тисяч посилок.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-08 07:22:01.922

  • Всього випадків: 50,414
  • Активні: 25,989
  • Всього смертей: 1,306
  • Нових смертей: 23
  • Всього одужали: 23,119

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій