Передплатити «Деснянку» можна і онлайн

Передплатити «Деснянку» можна і онлайн

Дата: 2020-06-03 | Переглядів: 112

Карантин, який триває в Україні через поширення коронавірусу, адаптує надання поштових послуг до відповідних умов. Ми хочемо, щоб обмеження не стали приводом для соціальної ізоляції. В цих умовах, як ніколи, важливо залишатися на зв’язку, стежити за новинами через ЗМІ. Тому АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 року, яка розпочалася з 7 квітня.

 

Загалом передплатні каталоги налічують понад 5 000 індексів газет і журналів (2 252 індекси всеукраїнських, 814 – видань зарубіжних країн та 1969 – місцевих видань).

 

Оформлення онлайн-передплати забере до 5 хвилин часу. Треба зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку робитиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.

 

Наразі Ви маєте можливість оформити онлайн-передплату за Каталогом видань України «Преса поштою» на ІІ півріччя, 2020 рік, Каталогом видань України «Преса поштою» для Донецької та Луганської областей на ІІ півріччя, 2020 рік, Каталогом видань зарубіжних країн на ІІ півріччя, 2020 рік з доставкою з липня.

 

Крім того, стартувала тестова версія сервісу онлайн передплата з наданням можливості оформлювати послугу за Каталогами місцевих видань 24 філій АТ «Укрпошта», до яких включені видання обласної та районної сфер розповсюдження. Це дозволяє розширити асортимент періодичних видань та дає можливість споживачам оформлювати передплату на видання своєї області та/або району, не виходячи із дому.

 

Дякуємо за Ваш вибір, не відмовляйте собі у задоволенні читати улюблені видання до кінця року або зробіть несподіваний та приємний подарунок своїм рідним та близьким, оформивши онлайн-передплату на їхню домашню адресу.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-08 07:06:02.059

  • Всього випадків: 50,414
  • Активні: 25,989
  • Всього смертей: 1,306
  • Нових смертей: 23
  • Всього одужали: 23,119

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій