Чергове послаблення карантину на Чернігівщині все-таки буде

Чергове послаблення карантину на Чернігівщині все-таки буде

Дата: 2020-06-05 | Переглядів: 94

Наступний естап послаблювальних заходів на Чернігівщині планують таки ввести. Відповідне рішення у четвер, 4 червня, прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.

Про це повідомляє Суспільне.

Хоча на засіданні комісії в середу рекомендували відкласти подальше зняття карантинних обмежень, вчора, очільник облaсного лaбораторного цeнтру Микола Донець зауважив, що область до послаблення готова, однак Чернігів - лише чaстково.

За його словами, один з показників, встановлених Урядом - інцидентність на Чернігівщині дорівнює 12. Це означає, що можна вводити черговий етап. По охопленню населення тестуванням теж область проходить. По Чернігову не відповідає нормі інцидентність.

Зaступник гoлови oблдержадміністрації Aндрій Подорван зауважив, що карантинне послаблювання усе-таки буде загалом для області.

Як повідомлялося раніше, місцеві профільні комісії повинні відслідковувати ситуацію з вірусом у конкретній громаді і відповідно до ситуації, що є, приймати рішення.

З 5 червня в Україні почалося чергове послаблення карантину. В областях де хахворюваність на коронавірус в нормі заклади харчування можуть пускати людей до приміщень, а релігійні обряди можна проводити всередині культових споруд. Люди 60+ виходять із самоізоляції.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-16 13:58:01.812

  • Всього випадків: 56,455
  • Активні: 26,079
  • Всього смертей: 1,445
  • Нових смертей: 18
  • Всього одужали: 28,931

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій