У «Рокитній Долині» зібралися мисливці

У «Рокитній Долині» зібралися мисливці

Дата: 2019-10-09 | Переглядів: 406

Наприкінці вересня, поблизу села Сальне Ніжинського району, в мальовничому урочищі «Рокитна Долина» відбувся вже традиційний, четвертий, мисливський фестиваль.

Програма заходу була як завжди цікавою: змагання зі спортингу (стрільба по летючих мішенях у польових умовах), майстер-класи для дітлахів зі стрільби з пневматичної зброї, презентація мисливських господарств, продукції для полювання від народних майстрів, ну, і звичайно, мисливська кухня.

Погода видалася чудовою, і все це дійство відбувалося в сяючих барвах баг­ряної осені. Контингент мисливського братства зібрався географічно різноманітний. Як сказав організатор фестивалю – голова первинного колективу УТМР села Сальне Ігор Калініченко – «Географія фестивалю простягнулася від Львова до Чернігова, від Києва до Хмельницького». І це справді так! Головна ціль заходу – змінити громадську думку про мисливство.

Підтримали фестиваль місцеві аграрії – Микола Чуприна і Володимир Олешко, головним спонсором заходів – Літнього та Зимових кубків – виступив Анатолій Гунько.

Партнерами фесту були Ніжинська районна рада УТМР, Федерація мисливського біатлону України, Асоціація мисливців та рибалок «Ірбіс», ГО «Мисливський клуб Hunter Lviv», ДП «Ніжинське лісове господарство», Лосинівська селищна рада.

Серед почесних гостей та учасників – голова обласної організації УТМР Олена Сачок, директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець, голови Броварської ради УТМР Олег Басараб, Чернігівського осередку Асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь Андрій Павленко, Мисливського клубу Hunter Lviv Любомир Хмільовський та Лосинівської селищної ради Володимир Андрієць.

Наприкінці свята учасників змагань нагородили призами. А далі – традиційний куліш і дегустація різноманітних наливок. Мисливську кухню очолила віртуоз своєї справи Валентина Ющенко. Серед призів був і нещодавно виданий «Атлас мисливця Чернігівської області».

Ігор ТЮТЬКАЛО, газета «Деснянка»

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-05 18:50:02.168

  • Всього випадків: 75,490
  • Активні: 32,175
  • Всього смертей: 1,788
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 41,527

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій