Зеленський відвідав Чернігів. Як це було?

Зеленський відвідав Чернігів. Як це було?

Дата: 2020-06-11 | Переглядів: 90

У середу, 10 червня, Чернігів з робочим візитом відвідав Президент України Володимир Зеленський. Глава держави мав щільний графік у Чернігові. Перевіряв об'єкти, зустрічався з бізнесом і спілкувався з пікетувальниками.

Найперше Зеленський оглянув обласний центр швидкої медичної допомоги, який нині активно реконструюється у рамках національної програми "Велике будівництво".

Деснянка писала: Де побуває Зеленський у Чернігові?

Президент попросив забудовника і місцеву владу по можливості пришвидчити здачу такого важливого об'єкта.Також Зеленський декілька хвилин спілкувався з людьми, які зібралися, з надією що Глава держави почує і допоможе у їх бідах. Це родичі загиблого у Прилуках 14-річного Дениса Чаленка. Розслідування цієї справи ніяк не зрушить з мертвої точки. Так само як і трагедія з дівчиною, на яку наїхав комбайн. Винні не понесли покарання. До президента звернулися й інші громадяни з наболілим. Щодо політики Зеленського своє слово сказали і представники "Національного корпусу".Робочу поїздку Гаранта продовжила зустріч з підприємцями Чернігова та регіону.

«Мені щойно подарували книжку «Чернігів – місто легенд». Ми тут для того, щоб Чернігів був не тільки містом легенд, а й містом реальності»,– сказав Володимир Зеленський на початку.

Виробники жалілися президенту на високе мито на ввізну сировину. А представники легкої промисловості розказали про сумну перспективу втрати робочих місць. Бо їх продукцію з ринку витісняє контрабанда та секонд-хенд.

Підприємці хочуть, аби засоби захисту, які нині стали активно вироблятися, держава закуповувала насамперед у вітчизняного виробника.

Аграрії наголосили на необхідності доступних кредитів та сприяння збільшенню експорту продукції.

Президент роз'яснив кожне питання і сказав що рішення будуть, а деякі вже є.

У НУ "Чернігівська політехніка" Володимира Зеленського познайомили з розробками викладачів та студентів - різноманітними верстатами 3D-принтером та найпростішими гоночними авто - картами, які теж зібрали тут.Завітав очільник держави і на швейну фабрику "ТК-Стиль", де на власні очі побачив пошив продукції, яка експортуються навіть за кордон.

"Деснянка" за матеріалами Чернігівської ОДА та інших відкритих джерел

Фото Чернігівська ОДА, Високий Вал


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-08 07:22:01.922

  • Всього випадків: 50,414
  • Активні: 25,989
  • Всього смертей: 1,306
  • Нових смертей: 23
  • Всього одужали: 23,119

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій