Справжнє культурно-мистецьке свято: у Чернігові стартує "Зелена сцена"

Справжнє культурно-мистецьке свято: у Чернігові стартує "Зелена сцена"

Дата: 2020-06-12 | Переглядів: 140

Сьогодні у п'ятницю, 12 червня, починається традиційний культурно-соціальний проєкт під відкритим небом "Зелена сцена". Захід триватиме три дні.

Цьогоріч проходить вже дев’ятий за рахунком фестиваль. Перша "Зелена сцена" відбулася 2011-го у форматі невеликого щотижневого фесту. Подія покликана об’єднати творчу молодь: музикантів, художників, акторів, поетів, фотографів, майстрів хенд-мейд.

Уже цими вихідними перед містянами та гостями міста виступлять україно-кубинський септет "Latin Legacy", а також представники молодої української музики – "Колір" з Одеси та "Хмарно з проясненнями" зі столиці. Також на всіх охочих чекає поетично-музичний проєкт і презентація книжок. А ще виставки світлин, покази фільмів, майстер-класи, активності для дітей. Буде працювати майданчик для дискусій та арт-ярмарок.

Сьогоднішня частина програми стартує з виставки о 17:30. Її доповнить концерт о 18.30.

Як повідомлялося раніше, згідно рішення Уряду та розпорядження міського голови, з середи, 10 червня, дозволяється проводити культурні заходи на свіжому повітрі, звісно, дотримуючись протиепідемічних заходів.

За словами заступниці начальника управління культури і туризму Чернігівської ОДА Катерини Литвин, три дні Чернігів матиме справжнє свято, хоч і з обмеженнями і соціальною дистанцією.

Також у рамках фестивальної програми випускники першої сертифікованої школи гідів обласного центру, у суботу, 13 червня, проведуть авторські екскурсії Черніговом. Цей захід почнеться о 17.30.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-26 08:18:02.182

  • Всього випадків: 195,504
  • Активні: 106,468
  • Всього смертей: 3,903
  • Нових смертей: 76
  • Всього одужали: 85,133

Замовити зворотний дзвінок