«Допоможіть добитися справедливості!»

«Допоможіть добитися справедливості!»

Дата: 2020-06-14 | Переглядів: 114

- просять президента України батьки загиблого Дениса Чаленка і небайдужі жителі Прилук

 

10 червня на Чернігівщині з робочим візитом перебував глава держави Володимир Зеленський. На зустріч з президентом приїхали батьки покійного 14-річного Дениса Чаленка, якого сім місяців тому знайшли мертвим на залізничній колії в Прилуках.

 

Підтримати родичів хлопця прибули друзі, знайомі і просто небайдужі люди. Їхали до обласного центру з надією, що Володимир Зеленський посприяє з об’єктивним розслідуванням справи, яку за словами батьків, правоохоронці затягують усіма можливими і неможливими способами. Ні участь у телевізійних ток-шоу, ні громадські акції під міським відділком поліції в Прилуках бажаного результату не принесли.

 

Під палючим сонцем поблизу будівлі Обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф обласної ради (цей об’єкт мав відвідати глава держави) з плакатами в руках – «Ні – поліцейському свавіллю на Чернігівщині», «Поліція покриває вбивць», «Пане президенте, допоможіть нам!» – прилучани непорушно чекали на Володимира Зеленського. Коли президент підійшов до натовпу людей, батько Віктор Чаленко звернувся до нього по допомогу:

 

– Допоможіть нам добитися справедливості! Справа стоїть на місці, й досі немає судово-медичної експертизи. З самого початку місцева поліція усе робила, аби приховати злочин, і діяла так, аби все виглядало як нещасний випадок. А коли після розголосу був проведений слідчий експеримент, стало зрозуміло – потяг не міг наїхати на Дениса. Й знову все розпочалося спочатку: експертизи за експертизами, ексгумація має відбутися завтра… А сьогодні ми ледь дісталися до Чернігова, щоб зустрітися з вами, але нас не спинили спеціально поставлені пости поліцейських…

 

Прилучани розповіли президенту, що мають відео, відзняте на смартфон, де чітко видно, як їхні автівки тривалий час правоохоронці не пропускали у напрямку Чернігова.

 

Володимир Зеленський вислухав згорьованих батьків і пообіцяв обов’язково розібратися в ситуації. Почувши це – у прилучан з’явилася надія.

 

Наступного дня – 11 червня в Прилуках ексгумували тіло загиблого Дениса Чаленка. Експертизу проводитимуть в Україні.

 

Ми слідкуватимемо за ситуацією і повідомлятимемо про нове у справі Дениса Чаленка.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 13:46:01.29

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок