На "Золотому березі" у Чернігові працюватиме дитячий ігровий простір, як на закордонних пляжах

На "Золотому березі" у Чернігові працюватиме дитячий ігровий простір, як на закордонних пляжах

Дата: 2020-06-16 | Переглядів: 78

На головному пляжі обласного центру - «Золотий берег» у Чернігові цьогоріч запрацює територія для ігор, де можна безпечно залишити дітвору. Тут малеча зможе гратися разом з аніматорами.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівради.

За словами, Миколи Гоголя, керівника комунального підприємства «Паркування та ринок» під опікою якого міський пляж, така послуга буде платною. Цього сезону уклали угоду з приватним підприємцем про облаштування потрібного сервісу.

Така послуга надається на пляжах Єгипту та Туреччини. У КП "Паркування та ринок" сподіваються, що подібне нововведення зробить відпочинок чернігівців комфортнішим.

Ігровий простір розташовується на майданчику з огорожею. Там є сцена і перголи з накриттям і захистом від вітру. Тобто погана погода табору не страшна.

Підприємець-організатор дитячого простору Валентина Мисник повідомила, що працюватимуть вони з 9.00 до 21.00 без вихідних та перерви. Діти перебуватимуть під наглядом 5-7 дорослих. Серед занять і розваг тут різноманітні майстер-класи, тихі та активні ігри, дискотеки і т. д. Організатори нової послуги на "Золотому" мають досвід організації свят для дітей. Також організовували літній табір для дітвори у Березовому гаю.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-16 13:14:01.319

  • Всього випадків: 56,455
  • Активні: 26,079
  • Всього смертей: 1,445
  • Нових смертей: 18
  • Всього одужали: 28,931

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій