Хто отримав власного «Оскара» серед найкращих журналістів?

Хто отримав власного «Оскара» серед найкращих журналістів?

Дата: 2020-06-17 | Переглядів: 275

15 червня у Чернігові відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців 5-го конкурсу журналістських робіт серед медійників Чернігівщини «МедіаЧе». Цьогоріч на конкурс надійшло 78 робіт – 27 медійників подали свої тексти, телесюжети, відеоматеріали у чотирьох номінаціях, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

 

Різнопланові роботи присвячені як здобуткам Чернігівщини та її жителів, так і проблемам, що стоять перед регіоном. Особливістю

 

«МедіаЧе»-2020 стала окрема відзнака голови Чернігівської ОДА, запроваджена з ініціативи очільника області Андрія Прокопенка. Переможця серед усіх фіналістів у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» обрала аудиторія під час онлайн-голосування. Вважається, що саме ця номінація є найпрестижнішою.

 

У заході взяли участь керівники галузевих журналістських організацій – Олександр Назаренко, Владислав Савенок та Ольга Чернякова; заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван, представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області Ірина Сенченко, члени експертного журі конкурсу та представники медіаспільноти.

 

Члени оргкомітету – керівник обласного осередку НСЖУ та Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко, голова «Професійної спілки працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» Владислав Савенок, відповідальний секретар обласної організації НСЖУ Ольга Чернякова, представник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Валерій Сорокін – упродовж тижня вивчали подані роботи, аби обрати 12, які потраплять до фіналу.

 

На другому етапі конкурсу матеріали-фіналісти оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли відомі в області журналісти та експерти медіагалузі: Наталія Бушай, Ірина Гайова, Надія Дерев’янко, Сергій Народенко, Павло Пущенко, Ірина Синельник. Їхні бали і визначили лідерів у тематичних номінаціях.

 

Отже, переможцями конкурсу стали: у номінації «Молодь Чернігівщини» – Віра Курико за репортаж «Дерев’яне серце»; у номінації «Дякує­мо медикам» – Аліна Клименко за сюжет «У Чернігові вперше зробили комбіновану операцію на серці й легенях» та Павло Солодовник за випуск передачі «Точка дотику» «Чернігівщина і коронавірус, секрети захисту і життя чернігівців у Китаї»; у номінації «Реформи на Чернігівщині» – Дар’я Янушкевич за сюжет «Скорочення працівників та ліжкомісць: як другий етап реформи вплине на протитуберкульозний диспансер»; у номінації «Чернігівщина пат­ріотична» – Віра Курико за репортаж «Ленін і пустота»; відзнака голови Чернігівської ОДА – за Любов’ю Силою – стаття «Чернігівські слони та інші дивовижні творіння Георгія Вербицького».

Журналістка Чернігівської обласної газети «Деснянка», фіналістка у номінації «Дякуємо медикам», Лариса Галета стала переможницею, набравши 54 відсотки голосів, у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» – за статтю «Замість ФАПу – Ніна Киянець».

 

– Це – найдорожча перемога! Кожен голос був надважливим! Ми всі разом підтримали не просто журналістський матеріал, а людину, яка робить неймовірну роботу, у поважному віці, безоплатно, безвідмовно. Ми всі разом підтримали колишню фельдшерку Ніну Киянець, яка і вдень, і вночі тримає «оборону» в селі Домашлин на Корюківщині, та загалом медицину на селі, – прокоментувала Лариса.

 

Дипломи фіналістів «МедіаЧе»-2020 також отримали Сніжана Божок, Наталія Іващенко та Олексій Коцебчук.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-10-28 15:58:02.081

  • Всього випадків: 363,075
  • Активні: 207,678
  • Всього смертей: 6,755
  • Нових смертей: 165
  • Всього одужали: 148,642

Замовити зворотний дзвінок