Новгород-Сіверський район: відремонтували багатостраждальну переправу через Десну

Новгород-Сіверський район: відремонтували багатостраждальну переправу через Десну

Дата: 2020-07-03 | Переглядів: 209

У рамках національної програми «Велике будівництво» у 2020 році на Чернігівщині відновлять дев’ять мостів. Нещодавно закінчили капітальний ремонт проблемної переправи через річку Віть, притоку Десни у Новгород-Сіверському районі.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Цей понтонний міст - життєвонеобхідний для сотень людей. Бо разом з іншим мостом — через Десну — поєднує села Биринської сільської ради з Новгородом-Сіверським. Без переправи дістатися з села до районного центру можна лише через Сумщину, подолавши 50 зайвих кілометрів.

Понтонну споруду через Віть частково ремонтували 15 років тому.

Завдяки цьогорічному капремонту, міст очистили від корозії, зварили та пофарбували понтони. Дерев’яні сваї замінено на бетонні. , Також улаштовали залізобетонні якорі, кілька берегових апарелей, прогонові конструкції під автомобільну дорогу. А ще - колесовідбій, дерев’яний тротуар, поручні. На мосту також з'явилися відповідні дорожні знаки.

Виконало ці роботи підприємство з Харкова - ТОВ «Трансстройкапитал».

Одразу після ремонту мостом дозволяли рухатися тільки пішоходам. Сьогодні, понтонною переправою можна рухатися на транспорті за маршрутом Новгород-Сіверський – Бирине.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-07-29 14:38:01.329

  • Всього випадків: 2,250,907
  • Активні: 12,142
  • Всього смертей: 52,916
  • Нових смертей: 25
  • Всього одужали: 2,185,849

Замовити зворотний дзвінок